Годівнички

На сторінку:
Сортування:

Годівничка для птахів – чудовий спосіб привабити пернатих друзів в свій сад чи на подвір'я. Взимку, коли природні ресурси обмежені, такі конструкції стають особливо корисними. Вони можуть допомогти птахам вижити в період холодів, коли знайти їжу стає набагато складніше, ніж в іншу пору року. Якщо раніше годівнички для птахів здебільшого майстрували власноруч, то сьогодні такі вироби можна купити в інтернет-магазині.

Які функції виконують годівнички

Звичайно, основним призначенням таких конструкції є допомога птахам знайти їжу. Також вони виконують важливу роль у збереженні природи. Зменшення місць для гніздування, забруднення довкілля та знищення природних місць проживання птахів становлять серйозну загрозу для пернатих. Сама звичайна годівничка з дерева може стати одним із кроків у збереженні популяцій птаства.

Годівниці популярні не лише завдяки їх основній функції. Вони приносять користь також і людям. Спостереження за птахами є цікавим і релаксуючим заняттям. Крім цього, це чудова можливість для фотографів зафіксувати дивовижні кадри живої природи. Кормушки створюють чудовий майданчик для спостереження за птахами. Це важливо для вивчення їхньої поведінки та навіть ведення екологічного журналу. При цьому робити це можна навіть не виходячи з дому. Для цього потрібно просто купити годівничку на вікно.

Жителі сільської місцевості відмічають, що протягом останніх років птахів стає менше, а шкідників більше. І це є справжньою проблемою для присадибних ділянок. Тому дуже важливо привабити пернатих на своє подвір’я. Але для цього потрібно знати, які птахи прилітають до годівнички. Від цього залежить, який корм буде використовуватись. Здебільшого це синиці та горобці. Також завітати на обід можуть голуби, шпаки і навіть ворони.

Які бувають годівниці для птахів

На сьогоднішній день продавці пропонують різноманітні конструкції для годування пернатих. Вони адаптовані для використання в містах та в сільській місцевості. В першому випадку підійде годівничка для птахів на вікно. Такий виріб зручний в експлуатації, завдяки привабливому дизайну може бути стильним доповненням до інтер’єру. Віконна годівничка виготовляється з матеріалів, стійких до несприятливих погодних умов, тому буде служити протягом довгого часу.

Виділяють кілька основних видів годівничок для пташок, які можна замовити і купити в інтернет-магазині:
 

  1. Гніздові скриньки. Це дерев'яні або металеві контейнери з отвором на передній стінці. Такий виріб надає птахам безпечний притулок, захищає від негоди, а також стає зручним місцем для відкладання яєць. Скриньки дуже полюбляє дрібне птаство. Ідеально підходить ця годівничка для синичок та шпаків.
  2. Платформи для годування. Це прості конструкції, які нагадують будиночок без стін. Зазвичай це дерев'яна або металева платформа під дахом. Використовується для годування горобців, голубів та інших птахів, які не полюбляють гніздові скриньки. Але це не означає, що не можна використовувати таку годівничку для синички або шпака. 
  3. Водопої. Для багатьох видів птахів доступ до чистої води - це життєво важлива потреба. Водопої для птахів можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як кераміка, пластик чи метал. Важливо забезпечити постійну зміну води в таких поїлках, щоб уникнути забруднення та зберегти воду свіжою для птахів.
  4. Еко годівнички. Виготовляються з природних матеріалів, таких як дерево, бамбук, глина, щоб зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Годівнички можуть відрізнятися за формою, розмірами та матеріалом з якого виготовлені. Але всі вони мають спільну мету — надавати птахам простір для життя та харчування. Вибирайте конструкцію залежності від того, яких птахів ви бажаєте частіше бачити на своєму подвір’ї або на підвіконні

Чому варто купити годівнички для птахів в Bouquets Buro

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір товарів для дому, серед яких є годівниці для вулиці і вікон. Наш товар виготовлений із високоякісних матеріалів, завдяки чому вироби надовго збережуть привабливий вигляд. Якщо ви вирішили повісити у дворі годівничку для птахів, купити іі можна в нашому магазині за привабливою ціною. 

Наші товари підійдуть як для власного використання, так і в якості чудового подарунка. Обирайте з представленого асортименту вироби, які відповідають вашому смаку. Ми пропонуємо декілька варіантів дизайну годівниць: від класики до сучасних трендів. 

Годівнички для птахів – це не лише красивий елемент декору. Такі вироби приймають безпосередню участь в збереженні популяцій пернатих. За рахунок приваблення одразу декількох видів птахів, у вас є можливість спостерігати за різноманітними пташками одночасно. Це зробить ваше подвір'я чи балкон більш цікавим та мальовничим.