Повернення товару

 

Обов'язкові умови для повернення або обміну товару:

  • товар, не був у вживанні;
  • товар не має пошкоджень;
  • пломби, ярлики на місці;
  • збережена оригінальна упаковка;
  • товарний чек та інші документи в наявності.

Товари належної якості, які не підлягають обміну та поверненню

(Дані правила не поширюються на товари, які ви повертаєте з причини невідповідності замовленням, виявлення браку або забруднень).

!!!!Товар,що був придбаний з розпродажу.

Порядок обміну товару

Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей заміни. Надішліть товар на заміну за адресою та на ім'я, які були попередньо обумовлені з менеджером. Надсилання посилки має бути здійснено за Ваш рахунок і без зазначення зворотної доставки. Винятком є випадок, якщо Ви отримали неякісний товар або доставили не те, що було замовлено. Тоді вартість повторної доставки відбувається за рахунок інтернет-магазину. Заміна надсилається Вам протягом двох робочих днів, після отримання від Вас посилки.

Порядок повернення товару

Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення всіх деталей повернення. Надішліть товар за адресою і на ім'я, які були попередньо обговорені з менеджером. Відправка посилки повинна бути здійснена за Ваш рахунок і без зазначення зворотної доставки. Винятком є випадок, якщо Вами було отримано неякісний товар або доставлено не те, що було замовлено. Тоді вартість повторної доставки відбувається за рахунок інтернет-магазину. Протягом трьох робочих днів з дня отримання посилки Вам будуть перераховані гроші.

УВАГА! Під час дії воєнного стану в Україні тимчасово скасовано можливість повернення товару в нашому магазині,можливо зробити обмін. Тому дуже просимо дочекатись дзвінка консультанта після оформлення замовлення для уточнення всіх деталей. Щиро сподіваємося на перемогу наших ЗСУ, настання миру та повернення до звичного режиму роботи нашого магазину.